22 Nisan 2021 Perşembe / 10 Ramazan 1442
Gece modu

Seni Çok Bekledim 11. bölümde neler olacak? Seni Çok Bekledim 11. yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

Star Tv'de yayınlanan Seni Çok Bekledim dizisinin 11. yeni bölümünden ilk fragman yayınlandı. Seni Çok Bekledim 11. yeni bölüm fragmanında Ayliz, Kadir'e hastalığını söyleyecek mi? Depremde dağılmış bir aile, kendini kaybetmiş, hayata tutunmakta zorlanan bir adam ve aşka kapılarını kapatmış yaralı bir kadının birbirlerinin hayatlarını değiştirmesinin hikayesini konu alan Seni Çok Bekledim 11. bölümde neler olacak? İşte Seni Çok Bekledim 11. yeni bölüm fragmanı

09 Nisan 2021 Cuma 11:32 - Güncelleme: 09 Nisan 2021 Cuma 11:32

Seni Çok Bekledim 11. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Seni Çok Bekledim 11. bölüm fragmanında Ayliz, yaşadığı şokun etkisindedir. Kadir ise gemileri yakmış, Cemal'e karşı savaş baltalarını çıkarmıştır. İkisinin arasındaki savaş devam ederken Ayliz Kadir'e hastalığını nasıl söyleyeceğini düşünmektedir. Peki Seni Çok Bekledim 11. bölümde neler olacak?

SENİ ÇOK BEKLEDİM 11. BÖLÜM FARGMANI

SENİ ÇOK BEKLEDİM 11. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Kadir, gemileri yakmış, Cemal'e karşı savaş baltalarını çıkarmıştır. Kardeşi Erol'la işbirliği yaparak şirketteki hisse dengesini lehine çevirme kararı alır. Ancak tam bu sırada öğrendikleri aklını fena halde karıştırır.

Ayliz, yaşadığı şokun etkisindedir. Tesellisi, durumdan habersiz olsa bile, her zaman yanında olan Kadir'dir. İsmet, Cemal'in baskısıyla bildiklerini Kadir'le paylaşamaz. Yine de öğrendiği bilgi, başına bela olur. Karısı Songül'le birlikte kan donduran bir olayla yüzleşirler.

Seni Çok Bekledim final mi yapacak?

Cemal, bir an önce hamlesini yapıp şirketi ele geçirmenin derdindedir. Kadir'i saf dışı bırakacak bir planın peşindeyken kendi öz oğlu Erol'a vereceği zarar aklının ucundan bile geçmez.

Yönetmenliğini Yasemin Türkmenli'nin yaptığı dizinin senaryosunu Hakan Haksun, Pervin Bozan, Elif Başaran ve Eylül İdiman yazıyor. Dizinin dev oyuncu kadrosunda Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu'nun yanı sıra; Mustafa Uğurlu, Yıldız Kültür, Caner Şahin, İlhan Şen, Lila Gürmen, Durul Bazan, Türkü Turan, Hakan Ummak, Sibel Şişman, Gürkan Güzeyhuz, Şehsuvar Aktaş, Selen Domaç, Nihan Büyükağaç, Damla Makar, Hande Oktan ve Selen Zeyneloğlu rol alıyor.

Seni Çok Bekledim; Kadir (Özcan Deniz) ve Ayliz'in (İrem Helvacıoğlu) tutku dolu aşkını ekrana getiriyor...

SENİ ÇOK BEKLEDİM OYUNCULARI

Kadir: Özcan Deniz

Ayliz: İrem Helvacıoğlu

Cemal: Mustafa Uğurlu

Hidayet: Yıldız Kültür

Selahattin: Caner Şahin

Erol: İlhan Şen

Mihre: Lila Gürmen

Rıza: Ali İpin

İsmet: Durul Bazan

Meryem: Türkü Turan

Zaza: Hakan Ummak

Şebnem: Sibel Şişman

Serkan: Gürkan Güzeyhuz

Osman Efe: Şehsuvar Aktaş

Davut: Mehmet Ulay

Songül: Selen Domaç

Sibel: Nihan Büyükağaç

Nezahat: Damla Makar

Umut: Ömer Gökay Şanlıer

Uyanış Büyük Selçuklu'nun Sencer'i Ekin Koç koronavirüse yakalandı!

Ramo ne zaman final yapacak? Ramo final tarihi

Camdaki Kız 1. bölüm full izle!

Baraj final bölümü ne zaman?

Netflix'in yeni Türk dizisi Kuş Uçuşu oyuncuları kimler? Kuş Uçuşu oyuncu kadrosu

Ramo dizisinin başrol oyuncusu Murat Yıldırım koronavirüse yakalandı!