20 Mayıs 2022 Cuma / 19 Sevval 1443

Uyanış Büyük Selçuklu 18.bölüm tek parça izle!

Uyanış Büyük Selçuklu 18. bölümüyle izleyenleri ekran başına kilitledi. Her Pazartesi akşamı ekrana gelen Uyanış Büyük Selçuklu'nun 18. son bölümünde; Hasan Sabbah ve örgütü Melikşah'ı zehirler. Melikşah gözlerini yummadan önce Sencer'e 'oğlum' der. Önce zehirlenen sonra da okla vurulan Melikşah ölecek mi? Uyanış Büyük Selçuklu son bölümün ardından 19. yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. İşte Uyanış Büyük Selçuklu 18. bölüm izleme linki ve yeni bölüm fragmanı

6 Nisan 2021 Salı 10:09 - Güncelleme:

Pazartesi akşamı TRT1 ekranlarında yayınlanan Uyanış Büyük Selçuklu 18. bölümde; Zübeyde Hatun, Melikşah'a Sencer'in annesi Başulu'nun yaşadığını söylemek ister. Zübeyde Hatun'un Başulu meselesini bildiğini öğrenen Nizamülmülk, Melikşah'ın bunu duymasından endişelidir. Öte yandan Melikşah Hasan Sabbah tarafından zehirlenip okla vurulur. Peki Melikşah Sultan ölecek mi? Uyanış Büyük Selçuklu 18. bölümü izlemek isteyenler için son bölüm tek parça halinde haberimizde yer alıyor.

UYANIŞ BÜYÜK SELÇUKLU 18. BÖLÜM İZLE!

TRT 1 ekranlarında yayınlanan dizinin son bölümünde birbirinden büyük gelişmeler yaşandı. Terken hatun hamile olduğunu öğrendi. Öte yandan Turna ve Sencer, mutlu olmak için ilk engeli aşmanın mutluluğunu yaşar. Melikşah Sultan ise büyük bir kumpasa kurban gidecektir.

UYANIŞ BÜYÜK SELÇUKLU 18. SON BÖLÜM YOUTUBE İZLE

UYANIŞ BÜYÜK SELÇUKLU 19. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDISultan Melikşah ne zaman ve nasıl öldü?

UYANIŞ BÜYÜK SELÇUKLU 18. BÖLÜMDE NELER OLDU?

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Uyanış Büyük Selçuklu 18. bölümde; Saldırıya uğrayan Başulu’ya Melikşah’ın teşvik etmesiyle geçmiş olsun için giden Zübeyde büyük bir sürprizle karşılaşmıştı. Zira Sencer’in annesi diye gittiği Başulu, yıllar önce saraydan sürgün edilmiş Kıpçakların kızı Başulu’dan başkası değildi. Başulu’yu gördüğü ilk anda tanıyan ve sırrı öğrenecek olan Zübeyde’nin tutumu ne olacaktır? Paydaşı oluverdiği bu tehlikeli sırrı Melikşah’a açacak mıdır?

Öte yandan Zübeyde’nin saraya gelmesiyle saraydaki dengeler Terken’in aleyhine değişmiş, hem başhatunluk makamından olmuş hem de Melikşah’tan uzaklaşmak zorunda kalmıştı. Terken’i içinde bulunduğu bu zor durumdan kurtaracak bir mucize gerçekleşmiştir. Terken hatun gebedir.

Başulu’yu ağır yaralayan, Korkut Bey’i şehit eden ve birçok masum insanın kanına giren Markus, Sencer’in intikamından nasıl kurtulacaktır?

Diğer taraftan Hasan Sabbah, peşine düşen Melikşah ve Nizamülmülk’ün gazabından kurtulmak için uçurumdan ölüme atlamıştı. Hasan Sabbah’ı pençesine düştüğü ölümden kurtaracak olan kişi kim olacaktır? Nasıl kurtaracaktır?

Uyanış Büyük Selçuklu 19. bölüm fragmanı yayında! Sultan Alparslan'dan Melikşah'a işaret!

İlteber, Turna’nın içler acısı halini görüp kızının Faysal’la evlenmesine izin vermemişti. İlteber, Turna’nın Sencer ile evlenmesine müsaade edecek midir? Turna ile Sencer’in arasına giren soğukluğun sebebi ne olacaktır?

Uyanış Selçuklu 18. bölümde Sencer’in Faysal’dan alıp devlet adına el koyduğu altınlar onu haçlılara götürecek midir? Bu yolla Faysal’ın bir hain olduğu ortaya çıkacak mıdır? Haçlılar, Faysal’ın elinden alınan altınlarını Selçuklu’dan hangi yolla alacaklardır?

EDHO Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 180. bölüm full izle! EDHO 180. son bölüm tek parça izle!

Sefirin Kızı 37.yeni bölüm izle Puhu Tv!

Yasak Elma 95. son bölüm izle!

Çukur 113. son bölüm Puhu Tv izle!

Maraşlı 3. bölüm full izle! Maraşlı 3. bölüm tek parça izle!