24 Mayıs 2022 Salı / 23 Sevval 1443

EDHO 180. son bölüm izle! EDHO Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 180. bölüm full izle!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 180. bölümüyle Salı akşamı ekranlara geldi. EDHO son bölüme Behzat'ın yaşadığı hayal kırıklığı damga vurdu. Hızır Çakırbeyli annesinin yasını tutarken bir yandan da içlerindeki hainin peşine düşer. Behzat ise herşeyden habersiz Ebru ile evlenmenin hayalindedir. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 180. bölüm izleyemeyenler EDHO 180. son bölüm full izleme linkine haberimizden ulaşabilirler.

3 Şubat 2021 Çarşamba 14:23 - Güncelleme:

EDHO (Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz) 180. bölümüyle izleyenlere heyecan dolu anlar yaşattı. EDHO son bölümde Hızır düşmanlarının saldırması için onlara sebep vermeyi planlar. Hayriye Çakırbeyli'nin vasiyetiyle Ebru'ya evlenme teklifi eden Behzat Façalı'ya ise sevenleri durumu anlatmak için plan yapar. Ebru'nun hainliğini öğrenen Behzat Façalı, bunu öğrendiğinde ne yapacak? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 180. bölüm full izlemek için haberimizdeki linke tıklayabilirsiniz.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 180. bölümüyle Atv izleyicisini karşısına çıktı. Atv'de yayınlanan fenomen dizi EDHO son bölümde Hızır'ın 'Savaşı biz başlatmayacağız, onlara başlattıracağız...' sözleriyle yaptığı plan damga vurdu. Ebru'nun hain olduğunu öğrenen Behzat ne yapacak? EDHO 180. bölümü Atv izlemek için aşağıdaki linke tıklamanız yeterli.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 180. BÖLÜM İZLE (EDHO SON BÖLÜM İZLE ATV)

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 181. son bölüm izle!

EDHO 180. SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 180. bölümde; Hayriye Çakırbeyli'nin ani kaybı Çakırbeylilerin yanı sıra tüm dostlarını derinden sarsmıştır. Hızır Çakırbeyli yasını tutarken bir yandan da içlerindeki hainin peşine düşer.

EDHO son bölümde Hızır Çakırbeyli annesinin kabrinde vasiyetini yerine getirmek için sabahlarken bir yandan da haini ortaya çıkarmak için kurduğu planı devreye sokar. Eşi Ceylan Çakırbeyli'nin de yardımıyla kendisine kurulan pusudan sağ çıkan Hızır Çakırbeyli, başka bir şokta hainin Ebru çıkmasından yaşar. 

Ceylan Çakırbeyli'nin her zaman yanında olan Ebru, ailenin ve yeraltı dünyasının bütün sırlarını bağlı olduğu şebekeye bildirmiştir.

Hayriye Çakırbeyli'nin vasiyetiyle Ebru'ya evlenme teklifi eden Behzat Façalı'ya ise sevenleri durumu anlatmak için plan yapar. Ebru'nun hainliğini öğrenen Behzat Façalı, sinirini ise evlerine baskın yapan Kaya'dan alır.

Behzat, ihanetin cezasını kesecektir.

Oktay Kaynarca (Hızır Çakırbeyli), Sanem Çelik ( Ceylan), Ali Sürmeli ( Doğan), Hüseyin Avni Danyal (Tufan), Yunus Emre Yıldırımer (Alpaslan Çakırbeyli), Ozan Akbaba (İlyas Çakırbeyli), Pelin Akil Altan (Bahar), Engin Benli (Yaman), Sabiye Tozan (Hayriye Çakırbeyli) gibi yıldız isimlerin kadroda yer aldığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 180. bölümünde heycan ve aksiyon dolu sahnelerle izleyenlerin takdirini kazandı.

Salı reyting sonuçlarında kim birinci oldu? 26 Ocak 2021 Reyting sonuçları

Özcan Deniz'in yeni dizisi Seni Çok Bekledim'den ilk fragman yayınlandı!

Hekimoğlu 34. bölüm full izle!

Baraj 24. bölüm full izle!

Maraşlı 3. bölüm full izle! Maraşlı 3. bölüm tek parça izle!

Uyanış Büyük Selçuklu 18. bölüm izle!

Sefirin Kızı 37. yeni bölüm izle Puhu Tv!

Çukur 113. son bölüm Puhu Tv izle!

Uyanış Büyük Selçuklu 19. bölüm fragmanı yayında! Sultan Alparslan'dan Melikşah'a işaret!