30 Kasım 2020 Pazartesi / 14 RebiülAhir 1442
Gece modu

Uyanış Büyük Selçuklu 9. bölüm fragmanı yayınlandı! Uyanış Büyük Selçuklu yeni bölüm fragmanı

Uyanış Büyük Selçuklu 9. bölüm fragmanı yayınlandı! Uyanış Büyük Selçuklu son bölümün ardından Uyanış Büyük Selçuklu 9. bölüm fragmanı da ekranlara geldi. Uyanış Büyük Selçuklu 9. bölüm fragmanında Başulu Hatun Nizamımülk ile konuşurken Melikşah gelip kadının kim olduğunu soruyor. Başulu Hatun Sultan Melikşah'tan yüzünü gizlese de göz göze gelecektir. Uyanış Büyük Selçuklu 9.bölüm fragmanı ve son bölüm özeti haberimizde yer alıyor.

24 Kasım 2020 Salı  16:11 - Güncelleme: 24 Kasım 2020 Salı 16:11

Uyanış Büyük Selçuklu 8. bölümüyle Pazartesi akşamı TRT1 ekranlarında yayınlandı. Dizinin ekranlara gelen son bölümünün ardından Uyanış Büyük Selçuklu 9. bölüm fragmanı da yayınlandı. Uyanış Büyük Selçuklu 9. bölümde Başulu Hatun ile Melikşah karşılaşıyor. Peki Sultan Melikşah, Başulu Hatun'u tanıyabilecek midir? İşte Son bölüm özeti ve Uyanış Büyük Selçuklu 9. bölüm fagmanı 

Uyanış Büyük Selçuklu 8. bölümü izleyenleri ekran başına kilitledi. Son bölümün ardından Uyanış Büyük Selçuklu 9. bölüm fragmanı yayınlandı! İlk yayınlandığı günden beri konusuyla dikkat çeken dizi, Anadolu'nun kapılarını Türklere açan Selçuklu Hükümdarı Sultan Alparslan'ın ölümünün ardından Melikşah döneminde yaşananları konu alıyor. İşte Uyanış Büyük Selçuklu yeni bölüm fragmanı

UYANIŞ BÜYÜK SELÇUKLU 9. BÖLÜM FRAGMANI


Uyanış Büyük Selçuklu 9. bölüm izle!

UYANIŞ BÜYÜK SELÇUKLU 8. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Sencer ve Alplerinin Turna'yı kurtarmaya geldiği alan savaş alanına döndü. Bu karmaşada hem Turna hem de Lucas vuruldu. Fakat kutsal emanetler alınamadı.

Sencer, Yorgos'un Elinden Turna Hatun'u Kurtarıyor Ama Turna Hatun okla vuruluyor. Son sözleri ise 'Çiçeğimizi unutma' oluyor.

Yorgos’un ağır yaraladığı Sencer, Tapar’ın refakatinde Kınık Obası’na getirilmişti. Başulu, Sencer’i obaya getiren kişinin yıllardır hasretini çektiği oğlu Tapar olduğunu anlayınca dayanamamış ve Tapar’a sarılmıştı. Başulu, annelik hissiyatına kapılıp Tapar’ın kendi oğlu olduğunu itiraf edecek midir?

Uyanış Büyük Selçuklu 8. bölüm izle!

Sencer’i tedavi edebilmek için çırpınan Turna, ilaç yapabilmek için obanın dışına şifalı ot toplamaya gitmiş, burada karşısına Yorgos çıkmış ve Turna’yı bayıltmıştı. Yorgos’un kirli ellerinden Turna’yı kim nasıl kurtaracaktır?

Tüm bu olanların yanı sıra Seferiye, Terken’in Elçin’i nasıl oyuna getirdiğini araştırmaktadır. Bu sebeple Terken’in tüm sırlarını bilmekte olan Firdevs’i alıkoymuştur. Seferiye, Firdevs’ten Terken’in tüm sırlarını öğrenecek midir? Onu Terken’in aleyhinde şahitlik etmeye ikna edebilecek midir? Kurduğu oyunların açığa çıkmasından endişelenen Terken, Seferiye’ye engel olabilecek midir?

Isfahan’da halkı galeyana getirenleri açığa çıkarıp cezalandırılmalarını sağlayan Hasan Sabbah, kuşkuların odağı haline gelmişti. Yakayı ele vermenin eşiğine gelen Hasan Sabbah, Melikşah’ın kendisine yönlendirdiği kuşku oklarını savuşturabilecek midir?

Öte yandan kutsal emanetlerin Bizans’a geçtiğini öğrenecek olan Melikşah, emanetleri kurtarmak için nasıl bir yol izleyecektir?

Yasak Elma 85. bölüm izle!

Çukur 103. bölüm izle (Show Tv, Puhu Tv)

Sefirin Kızı 28. son bölüm izle!

Arıza 10. bölüm izle (tek parça)

Gönül Dağı 4. bölüm izle!

Zümrüdüanka 19. bölüm izle!