28 Şubat 2021 Pazar / 16 Recep 1442
Gece modu

Hekimoğlu 26. bölüm izle! Hekimoğlu 26. bölüm tek parça izle!

Hekimoğlu 26. bölümüyle Kanal D'de ekranlara geldi. Son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı da ekranlara geldi. Hekimoğlu 26. bölümde Ateş'i yıllar sonra bulan ilginç vaka, ortalığın karışmasına neden oluyor. Öte yandan Zeynep ve Mehmet Ali arasında gerilim tırmanır. Hekimoğlu 26. bölüm izleyemeyenler için son bölüm tek parça olarak haberimizde yer alıyor.

26 Kasım 2020 Perşembe 01:21 - Güncelleme: 26 Kasım 2020 Perşembe 01:21

Hekimoğlu 26. bölüm izleyenleriyle buluştu. Salı akşamları Kanal D'de yayınlanan dizinin ekrana gelen son bölümüne Hekimoğlu'nun karşılaştığı vaka damgasını vurdu. Hekimoğlu 26. bölümde Hekimoğlu bu defa hastayı kurtarabilecek mi? İpek kendi hastasını alan Hekimoğlu’na ne tepki verecek? Haberimizden Hekimoğlu 26. bölümü izleyebilirsiniz. Kanal D’nin her Salı akşamı yeni bölümleri ile ekrana gelen dizisi Hekimoğlu 26. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. İşte Hekimoğlu 26. bölüm izleme linki.

HEKİMOĞLU 26. BÖLÜM İZLE

HEKİMOĞLU 26. BÖLÜM ÖZETİ

Hekimoğlu, yıllar önce kaybettiği bir vakayla aynı semptomları gösteren hastanın peşine düşer. Ne var ki peşine düştüğü aslında İpek’in hastasıdır. Bir yandan hastanenin düzenlediği yardım balosundaki İpek’i oyalarken, bir yandan da hastalığın nedenini bulmak için riskli yolları dener. Hastanın durumunu tehlikeye atması onu İpek’le karşı karşıya getirecektir.

Hekimoğlu 26. bölümde; Diğer yandan Zeynep ve Mehmet Ali arasında gerilim tırmanır. Zeynep’le aynı vaka üzerine makale yazan Mehmet Ali’nin, makaleyi Zeynep’ten izinsiz yayımlaması ikiliyi arkadaşlıklarını sorgulama noktasına getirir. Hekimoğlu bu defa hastayı kurtarabilecek mi? İpek kendi hastasını alan Hekimoğlu’na ne tepki verecek? Zeynep ve Mehmet Ali’nin arkadaşlığı sonlanacak mı?

Hekimoğlu yeni bölümüyle Salı 20.00'de Kanal D'de!

HEKİMOĞLU KONUSU

Ateş Hekimoğlu 40'lı yaşlarında başarılı bir doktordur. Tıp Fakültesinden arkadaşı İpek'in yönetici olduğu vakıf hastanesinde Enfeksiyon Hastalıkları ve Nefroloji Uzmanı olarak görev yapmaktadır. Gerek yaşam tarzı gerekse hastalıkları ele alış biçimiyle bilinen doktor tanımından çok uzakta olan Ateş Hekimoğlu'nun en bilinen özelliği hastalarla birebir ilişki kurmadan, hastalıklara odaklanarak araştırma yapmasıdır. Her yeni karmaşık vaka onun için çözülmeyi bekleyen bir bulmaca gibi, kışkırtıcı ve heyecan vericidir.

Hekimoğlu, yaptığı teşhis ve tedavilerle ününü günden güne arttırırken, hastane düzenine ayak uyduramaması hastane yöneticisi İpek'i çoğu zaman zor durumda bırakır. İpek, Hekimoğlu'nun zorlu karakterini anlayan ve bunu tahammül edebilen iki kişiden biridir. Diğeri de Hekimoğlu'nun lise ve üniversiteden arkadaşı Onkoloji Uzmanı Orhan'dır. Hekimoğlu'yla tamamen zıt karakterde olsalar da Orhan her zaman Ateş'in iç sesi ve vicdanı olur. İkisi bir araya geldiklerinde mükemmel doktoru oluştururlar. Biri zekasıyla diğeri de sağ duyusuyla yaklaşır hastalara…

Ateş, hastaların ne söylediğinden çok, tahlillerden çıkan sonuçları dikkate alır. Bu yaklaşımla; hastalıkları bir dedektif edasıyla incelemeye alan Hekimoğlu, bu çalışmalarını 3 kişilik uzman doktor ekibiyle birlikte yapmaktadır. Dolapdere'de yetişmiş Mehmet Ali, güzelliğini kullanarak bir yerlere gelmek yerine kendini bilime ve hastalara adamış Zeynep ve hayatı boyunca maddi sıkıntı çekmeden refah ve zenginlik içinde yetişmiş Emre… Ateş Hekimoğlu'nun titizlikle seçtiği bu 3 uzman doktor, kendilerini Hekimoğlu'na beğendirmek ve onu memnun etmek için çaba sarf etmektedirler.

Sadakatsiz 8.bölüm izle!

Kuruluş Osman 35. son bölüm full izle!

Masumlar Apartmanı 11. bölüm izle!

Çukur 104. bölüm izle!

Yasak Elma 86. bölüm izle!

Sefirin Kızı 29. bölüm izle!

Menajerimi Ara 13. bölüm izle!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 173. bölüm izle!