9 Ağustos 2022 Salı / 12 Muharrem 1444

23 Şubat 2021 reyting sonuçları açıklandı! Salı reyting sonuçlarında kim birinci oldu?

23 Şubat 2021 reyting sonuçları açıklandı. Salı günü ekranlarda Masumlar Apartmanı, Hekimoğlu, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ve Baraj dizileri kıyasıya yarıştı. Reyting sonuçları; Total, AB ve 20+ABC1 olarak ölçülüyor. Salı gününe ait zirvenin Total izleyici grubunda yer alan dizi ve programlar, genel izleyici tarafından en en çok izlenen yapımları gösteriyor. Reyting sonuçları, günlük olarak yayınlanan dizilerde; Total, AB ve 20+ABC1 olarak ölçülüyor. Peki Salı reyting sonuçlarında kim birinci oldu? İşte detaylar...

24 Şubat 2021 Çarşamba 11:32 - Güncelleme:

23 Şubat 2021 reyting sonuçları için dün akşam Tv8'de Survivor 2021, TRT1'de Masumlar Apartmanı, FOX Tv'de Baraj, Atv'de Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi izleyenleriyle buluştu. Reyting sonuçları, bir televizyon programının ortalama izlenme oranını gösterir. Günlük olarak yayınlanan ve Total, AB ve 20+ABC1 olarak ölçülen reyting sonuçlarına göre sıralama açıklanıyor. Reyting sonuçları sayesinde, en çok hangi dizi veya programın izlendiği belli oluyor. Buna göre; Salı reyting sıralamasında kim birinci oldu?

Salı akşamı Atv, Kanal D, FOX Tv, TV8, TRT1, Kanal 7, Show Tv, Star Tv yayın akışında birbirinden güzel yapımlar ekrana geldi. Masumlar Apartmanı, Baraj, Hekimoğlu, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ve Survivor 2021 kıyasıya yarıştı. Reyting ölçümleriyle Show Tv, Kanal D, Atv, TRT1, Star Tv gibi kanallarda dün akşam ekranlara gelen dizi, film ve programlar arasında en yüksek izleyici oranına sahip olan belirleniyor. Peki Salı reyting sonuçlarına göre hangi kanal ve dizi birinci oldu? İşte dün akşam en çok izlenen kanal ve yapım.

23 ŞUBAT REYTİNG SONUÇLARI AÇIKLANDI

23 Şubat 2021 Salı günü yayınlanan programların reyting sonuçları açıklandı.

Total izleyici grubunda birinciliği Masumlar Apartmanı, ikinciliği Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz, üçüncülüğü Baraj aldı.

AB Grubunda ise birinci sırada Masumlar Apartmanı, ikinci sırada Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz, üçüncü sırada Selçuk Tepeli ile Fox Ana Haber yer aldı.

TOTAL İLK 10 PROGRAM

1 MASUMLAR APARTMANI TRT 1

2 ESKIYA DUNYAYA HUKUMDAR OLMAZ ATV

3 BARAJ FOX

4 ESRA EROL'DA ATV

5 SELCUK TEPELI ILE FOX ANA HABER FOX

6 MUGE ANLI ILE TATLI SERT ATV

7 ESKIYA DUNYAYA HUKUMDAR OLMAZ (OZET) ATV

8 SURVIVOR TV8

9 MASUMLAR APARTMANI (OZET) TRT 1

10 BARAJ (OZET) FOX

AB İLK 10 PROGRAM

1 MASUMLAR APARTMANI TRT 1

2 ESKIYA DUNYAYA HUKUMDAR OLMAZ ATV

3 SELCUK TEPELI ILE FOX ANA HABER FOX

4 MASUMLAR APARTMANI (OZET) TRT 1

5 HEKIMOGLU KANAL D

6 MUGE ANLI ILE TATLI SERT ATV

7 ESKIYA DUNYAYA HUKUMDAR OLMAZ (OZET) ATV

8 BARAJ FOX

9 ESRA EROL'DA ATV

10 GULDUR GULDUR SHOW SHOW TV

Hekimoğlu 38. bölüm izle!

EDHO 183. son bölüm izle!

Baraj 28. son bölüm tek parça izle!

Uyanış Büyük Selçuklu 22.bölüm izle!

Yasak Elma 99. bölüm tek parça izle!

Sefirin Kızı 41. bölüm izle Puhu Tv!

Çukur 117.bölüm izle! Çukur 4.Sezon 25.Bölüm Puhu Tv!

Maraşlı dizisine yeni transfer!